Kthehu   Kreu > D1
1200 p.e.s e para. Tė dhėna tė natyrės gojdhanore dhe arkeologjike nė pellgun e Mesdheut verior.
Hap ēėshtje tė re
Ligji i Maleve I » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
VNf
26.6.2015 14:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/9683
Shkrim i cituar
mesdimr
15.4.2014 00:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1288
Punim
Kandhaon
11.8.2013 21:39
nga Hithėr Shko tek shkrimi i fundit
25/13111
Punim
Kandhaon
3.11.2012 18:09
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
3/6224
Punim
Kandhaon
12.1.2012 15:54
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
18/7702
Punim
Kandhaon
17.1.2011 00:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
8/4702
Lėndė burimore
Kandhaon
13.12.2010 07:09
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
10/12585
Shkrim i cituar
kalimtar/e
9.8.2010 02:10
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
8/14604
Punim
Kandhaon
2.3.2010 09:17
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/3483
 
Kandhaon
23.12.2009 12:44
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2469
Artikull
Kandhaon
23.12.2009 11:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
4/3170
Punim
Kandhaon
31.7.2009 13:00
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/3164
Punim
Kandhaon
29.7.2009 15:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2672
Punim
Kandhaon
22.7.2009 19:22
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
6/3837
 
Kandhaon
22.7.2009 19:05
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2595
Punim
Kandhaon
22.7.2009 10:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2680
Punim
Kandhaon
14.7.2009 16:36
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/3400
Punim
Kandhaon
14.7.2009 14:38
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2928
Punim
Kandhaon
10.7.2009 17:38
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2855
Punim
Kandhaon
10.7.2009 10:29
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
6/4496
Punim
Kandhaon
10.7.2009 09:59
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
12/4614
Punim
Kandhaon
10.7.2009 09:56
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/3441
Punim
Kandhaon
5.7.2009 10:34
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/3900
Punim
Kandhaon
5.7.2009 09:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/3027
Punim
Kandhaon
1.7.2009 07:19
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
6/4493
 
Kandhaon
24.6.2009 10:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2589
 
Kandhaon
7.6.2009 18:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2051
Punim
Kandhaon
2.6.2009 23:49
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2949
Shkrim i cituar
Kandhaon
28.5.2009 14:40
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2640
Pyetje
Zymtterr
26.5.2009 04:13
nga joiluminati Shko tek shkrimi i fundit
3/2629
Punim
Kandhaon
15.5.2009 22:53
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
4/3328
Punim
Kandhaon
15.5.2009 22:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2277
Pyetje
mesdimr
2.5.2009 03:28
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/6486
Punim
Kandhaon
17.8.2008 21:30
nga rrushius Shko tek shkrimi i fundit
3/2944
Shkrim i cituar
Kandhaon
8.4.2008 01:51
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2547
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 35 prej 35 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:54.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.