Kthehu   Kreu > TM
Drejtime, ēėshtje teknike, njoftime tė logut.
Hap ēėshtje tė re
Marrėveshje » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Vė re!
mesdimr
1.5.2010 15:14
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/2953
Punim
fronti polar
3.10.2009 12:01
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
4/6031
Vė re!
fronti polar
30.12.2006 11:53
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
3/6167
Punim
fronti polar
25.11.2006 02:46
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
0/9725
Punim
Ēėshtje kryesore Dijeni
fronti polar
7.10.2006 15:15
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
0/10914
 
Vė re!
fronti polar
17.3.2018 11:22
nga Kolo Shko tek shkrimi i fundit
17/12247
Shkrim i cituar
VNf
3.3.2013 21:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/5980
 
mesdimr
9.10.2012 22:47
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
5/11328
Pyetje
allianz
28.5.2011 13:11
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/4852
 
mesdimr
28.3.2011 11:03
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
11/8876
 
mesdimr
21.8.2010 18:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3031
Pyetje
Jonian
1.7.2009 14:06
nga Jonian Shko tek shkrimi i fundit
3/3295
 
mesdimr
8.1.2009 09:45
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3453
 
allianz
7.1.2009 11:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3815
 
mesdimr
29.12.2008 16:25
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3179
 
mesdimr
16.9.2008 12:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3862
Shkrim i cituar
mesdimr
17.2.2008 11:55
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3329
 
contra
7.2.2008 23:15
nga contra Shko tek shkrimi i fundit
0/16366
Shkrim i cituar
darwin
29.1.2008 18:33
nga darwin Shko tek shkrimi i fundit
0/3683
 
mesdimr
1.10.2007 01:32
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/6386
Artikull
fronti polar
23.4.2007 16:01
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
2/9373
 
mesdimr
28.11.2006 08:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/24508
Pyetje
kalimtar/e
26.7.2006 16:17
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
2/4085
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 18 prej 18 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:14.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.