Kthehu   Kreu > D1 > 1190-1478: Shtetet Arbėrore
Hap ēėshtje tė re
1389-1444: Principata e Kastriotėve » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
mesdimr
3.10.2015 01:09
nga Arben Shko tek shkrimi i fundit
2/5375
Punim
Geg
6.2.2010 17:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/4447
 
Kandhaon
7.5.2009 13:46
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/3289
Shkrim i cituar
mesdimr
5.4.2009 14:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2778
Shkrim i cituar
kalimtar/e
31.5.2008 22:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3867
 
Kandhaon
15.3.2008 20:27
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2741
Shkrim i cituar
mesdimr
2.3.2008 14:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3313
Punim
kalimtar/e
25.8.2007 16:13
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2631
Shkrim i cituar
kalimtar/e
11.7.2007 02:50
nga dhemetra Shko tek shkrimi i fundit
3/6750
Shkrim i cituar
mesdimr
10.3.2007 20:35
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/4581
Shkrim i cituar
mesdimr
20.2.2007 13:37
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/3004
Shkrim i cituar
mesdimr
19.2.2007 18:53
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3317
Shkrim i cituar
mesdimr
12.2.2007 15:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3021
Shkrim i cituar
mesdimr
10.2.2007 20:16
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/5626
Shkrim i cituar
mesdimr
4.12.2006 02:53
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/3282
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 09:43.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.