Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 7.7.2007, 00:14   1
dhemetra
anėtar/e
 
dhemetra
 
Anėtarėsuar: 7.2007

Thrash Metal Violator


Violator - Violent Mosh (EP) (2004)


Thrash metal nga Brazilihttp://www.megaupload.com/?d=5NG8U405 44mb

ose

http://www.badongo.com/file/3670947 34mb
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 9.7.2007, 14:50   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Kto qekan pėr Behemothin \m/


Violator - Chemical Assault (2006)
http://rapidshare.com/files/37215327...ult_by_LoN.rar 57mb

ose

http://rapidshare.com/files/3815774/...2006_.zip.html 57mb
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.7.2007, 20:40   3
Behemoth
 
Citim:
Thėnė nga nekrofolk

Kto qekan pėr Behemothin \m/


Violator - Chemical Assault (2006)
http://rapidshare.com/files/37215327...ult_by_LoN.rar 57mb

ose

http://rapidshare.com/files/3815774/...2006_.zip.html 57mb
Fuqishėm! Po i shkarkoj me vrap.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 26.7.2007, 23:20   4
Behemoth
 
Super.....aq sa m'u kėput qafa te instrumentalja Order to Thrash. Mu duk vetja 18 vjeē prap.

80s Thrash with 90s production. \m/
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 27.7.2007, 11:42   5
Vurkollak
 
Po po edhe pse janė te rinjė pak ,tingėllojn si 80-s Thrash me influenca tė mėdha nga KREATOR..

Po kėtė Fast food thrash metal se gjetet dot ...?:S:S
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:59.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.