Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 9.2.2007, 17:45   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Marduk - Those of the Unlight (1992)
1. Darkness Breeds Immortality 03:49
2. Those of the Unlight 04:43
3. Wolves 05:50
4. On Darkened Wings 04:16
5. Burn My Coffin 05:15
6. A Sculpture of the Night 03:29
7. Echoes From the Past 07:06
8. Stone Stands Its Silent Vigil 03:03

http://rapidshare.com/files/11307538/m-totu.rar
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 18.3.2007, 18:39   2
vacuum
 

Black Metal Marduk - Rom 5:12 2007


Marduk - Rom 5:12 Albumi i fundit i tyre1. The Levelling Dust
2. Cold Mouth Prayer
3. Imago Mortis
4. Through The Belly Of Damnation
5. 1651
6. Limbs Of Worship
7. Accuser/Opposer
8. Vanity Of Vanities
9. Womb Of Perishableness
10. Voices From Avignon

http://www.megaupload.com/?d=IN6RPUUZ
ose
http://rapidshare.com/files/20198304...aportal.ru.rar
Fjalkalimi:www.mediaportal.ru
\m/ \m/ \m/
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 19.3.2007, 05:51   3
Vurkollak
 
Citim:
Thėnė nga vacuum

Marduk - Rom 5:12 Albumi i fundit i tyre

http://www.megaupload.com/?d=IN6RPUUZ
Hail Shqipėria
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.3.2007, 12:27   4
Vurkollak
 


Marduk Funeral Marches And Warsongs 1
http://www.megaupload.com/?d=4HV937OB

Marduk Funeral Marches And Warsongs 2
http://www.megaupload.com/?d=KOWLKRV0
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 03:00.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.