Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Viruset
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 16.11.2007, 18:56   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Shkrim i cituar Katandia e shtetit nė fytyrėn e ambasadorit shqiptar nė SHBA


Degjenerimin qė i bėhet vendit nga pėrfaqėsuesi i vet zyrtar. Me tė tillė shtetarė ē'na duhen armiqtė?

http://www.brightcove.tv/title.jsp?t...p =1078950783

Ky dhe emrin s'duhet ta ketė Aleksandėr Sallabanda, por Kompleks Inferioriteti.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 23.11.2007, 11:57   2
allianz
 
Veē atyre gafave skandaloze antihistorike qė lėshon si me qenė propagandist serb, unė s'e kuptoj pse s'flet shqip? Ai pėrfaqėson Nigerinė atje, apo Shqipėrinė? Apo ka gjė mungesė pėrkthyesish?
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 26.11.2007, 00:26   3
muzg
 
Ky "personazh" duhet t'i bashkangjitej edhe nėnforumit tė epidemisė, nėse do kishte njė tė tillė.

Nuk munda ta ēoja dot deri nė fund videon, gafa pa fund, qesharak. Edhe njė student i vitit tė parė histori mund tė bėnte njė prezantim mė tė mirė nė krahasim me kėtė. Tė mendosh qė po flasim pėr pėrfaqsuesin e Shqipėrisė, jo nė Zulu, por nė SHBA, shtet nga i cili pretendojmė tė marrim mbėshtetje.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 26.11.2007, 13:55   4
kalimtar/e
 
Ti e paske ēu deri nė fund tė paktėn, unė vetė e lashė shumė mė shpejt. Mendoj ta propozojmė tek ndonjė nga gazetat skandalistike tė Tironės. Osht i papam!
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 26.11.2007, 14:07   5
Kandhaon
anėtar/e
 
Kandhaon
 
Anėtarėsuar: 8.2006
Vendndodhja: Nė breshta, mes bredhave,
Unė s'e morra vesh ēa tha, po me thanė drejtėn m'u duk pak si gjynah.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 8.12.2007, 13:47   6
kalimtar/e
 
Pasi vumė nė dijeni personat e duhur mbi ēudirat e zotit Sallabanda, atij iu kushtua dje faqja e parė nė tė pėrditshmen mė poshtė.

Emri:  sallabanda-artk.jpg
Shikimet: 217
Madhėsia:  46,9 KB
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 8.12.2007, 13:59   7
Kandhaon
anėtar/e
 
Kandhaon
 
Anėtarėsuar: 8.2006
Vendndodhja: Nė breshta, mes bredhave,
Hahahahah ēikjo shum e fort
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:50.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.