Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare > 1928-1939: Mbretėria I
Paraqitje, zbėrthime, mendime, artikuj rreth "Tė rinjve" dhe "Diktaturės sė ndritur".
Hap ēėshtje tė re
Tė rinjtė » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Artikull
kalimtar/e
2.10.2011 02:03
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
3/6868
 
Shkrim i cituar
DBV
29.6.2009 19:12
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/3186
Shkrim i cituar
DBV
1.12.2008 15:07
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
4/3429
Shkrim i cituar
DBV
2.6.2008 06:36
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2482
Shkrim i cituar
DBV
1.6.2008 21:13
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2524
Shkrim i cituar
DBV
1.4.2008 19:36
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2496
Shkrim i cituar
DBV
9.3.2008 17:53
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2399
Shkrim i cituar
DBV
6.3.2008 20:46
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2591
Shkrim i cituar
DBV
4.2.2008 19:51
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/3670
Shkrim i cituar
DBV
24.11.2007 20:42
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2765
Shkrim i cituar
DBV
22.11.2007 12:24
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2897
Shkrim i cituar
DBV
22.11.2007 04:31
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2467
Shkrim i cituar
DBV
25.5.2007 19:24
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2106
Shkrim i cituar
DBV
18.11.2006 14:00
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2427
Shkrim i cituar
DBV
7.11.2006 19:45
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2541
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 14 prej 14 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 11:08.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.