Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 1
Ngjarjet e fundit nė shtetin Perėndimor.
Tiranė, 3.1mln
Hap ēėshtje tė re
Perėndimor » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Pyetje
Kandhaon
23.8.2013 21:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/21941
 
Shkrim i cituar
allianz
10.2.2013 21:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/5292
Shkrim i cituar
VNf
17.11.2012 16:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/3970
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2012 22:34
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
21/7681
Shkrim i cituar
VNf
3.3.2011 15:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/3274
Shkrim i cituar
VNf
11.2.2011 22:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2303
Shkrim i cituar
VNf
8.7.2010 20:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/4613
Shkrim i cituar
VNf
2.6.2010 21:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/6419
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 7 prej 7 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:12.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.