Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare > 1991-2012: Republika e Kosovės
Dhe fraksionet.
Hap ēėshtje tė re
1991-1999: Ushtria Ēlirimtare e Kosovės » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
27.3.2013 11:08
nga nisi Shko tek shkrimi i fundit
4/7036
Shkrim i cituar
Kandhaon
25.3.2013 20:07
nga nisi Shko tek shkrimi i fundit
2/7224
Shkrim i cituar
Kandhaon
16.10.2009 22:58
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
12/13721
 
Shkrim i cituar
VNf
16.11.2011 18:55
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1587
Shkrim i cituar
Kandhaon
2.5.2009 04:49
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
3/6734
 
Kandhaon
2.5.2009 04:26
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/4009
 
mesdimr
29.3.2008 09:59
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3087
 
Kandhaon
25.3.2008 14:57
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2991
 
Kandhaon
25.3.2008 14:50
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2531
 
Kandhaon
25.3.2008 14:45
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3696
 
pleuratus
6.3.2008 19:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/10751
 
Kandhaon
27.12.2007 22:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/4285
 
Kandhaon
27.12.2007 22:36
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3304
 
kalimtar/e
26.12.2007 17:47
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/4070
 
Vrana
26.12.2007 11:48
nga Vrana Shko tek shkrimi i fundit
0/3415
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 12 prej 12 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej
Veēoritė e danės Kėrko brenda kėsaj dane
Kėrko brenda kėsaj dane :

Kėrkim i hollėsishėm

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 19:57.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.