Kthehu   Kreu > Vargmal - Intl. edition
National history & culture.
Briefing » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Q&A
Questions and answers regarding Albania and Albanians
34/15
Trupat malore
Current events & news.
361/233

Hap ēėshtje tė re
Briefing » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
DBV
23.2.2008 21:40
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/2347
 
Shkrim i cituar
mesdimr
22.12.2012 02:13
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
1/4668
Punim
mesdimr
19.11.2012 18:03
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
16/6660
Punim
mesdimr
15.3.2010 19:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/15575
Punim
mesdimr
8.3.2010 18:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/16203
Shkrim i cituar
mesdimr
28.10.2009 00:21
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
1/2651
Punim
mesdimr
13.8.2009 16:53
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
4/24472
Shkrim i cituar
VNf
18.4.2009 16:09
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/5379
Punim
mesdimr
18.12.2008 17:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/11551
Shkrim i cituar
VNf
10.12.2008 15:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2791
Shkrim i cituar
mesdimr
24.6.2008 14:44
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2256
Shkrim i cituar
mesdimr
24.6.2008 14:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3600
Shkrim i cituar
mesdimr
24.6.2008 14:32
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2262
Shkrim i cituar
mesdimr
24.6.2008 14:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/5380
Punim
mesdimr
17.5.2008 13:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/3726
 
kalimtar/e
3.3.2008 22:23
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2407
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:33.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.