Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Kundėrtrupat
Shtypje, shpėrndarje, zbatim i lirė.
Fletarė » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
14/2
nga nisi
6.6.2013 00:40 Shko tek shkrimi i fundit
4/2

Hap ēėshtje tė re
Fletarė » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje Shikime
Pyetje
Sentoni
7.10.2012 22:37
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
18 3222
Punim
mesdimr
8.12.2011 14:27
nga Geg Shko tek shkrimi i fundit
2 2611
 
Vė re!
mesdimr
31.7.2014 20:13
nga iEgėr Shko tek shkrimi i fundit
17 12105
Shkrim i cituar
mesdimr
19.9.2012 17:15
nga Cjapi Zi Shko tek shkrimi i fundit
3 2093
Shkrim i cituar
mesdimr
24.1.2011 22:47
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5 3844
Shkrim i cituar
mesdimr
29.5.2010 23:38
nga puntori Shko tek shkrimi i fundit
7 2519
Shkrim i cituar
mesdimr
1.3.2010 08:14
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3 2032
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 5 prej 5 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 14:02.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2017
Dijeni · Kontakt · Prektora · Pyetje · Kreu
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.