Kthehu   Kreu > D2
Hap ēėshtje tė re
D2L » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Lėndė burimore
DBV
8.3.2013 22:38
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
3/8775
Lėndė burimore
VNf
15.3.2008 18:50
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
18/36408
 
 
Kandhaon
10.10.2010 13:57
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/5534
 
Kandhaon
3.12.2009 12:47
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2415
 
Kandhaon
5.8.2009 13:21
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2742
 
Kandhaon
28.7.2009 19:18
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2984
 
Kandhaon
28.7.2009 17:22
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/8211
 
progonati
16.4.2009 20:50
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/2912
Punim
Haki Kola
8.9.2008 10:51
nga Haki Kola Shko tek shkrimi i fundit
1/3974
Shkrim i cituar
Kandhaon
16.3.2008 11:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/5638
 
Kandhaon
16.3.2008 11:14
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/3855
 
Kandhaon
24.2.2008 20:49
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3104
 
Kandhaon
9.1.2008 14:24
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/4922
Shkrim i cituar
Kandhaon
11.10.2007 21:17
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2664
Punim
I Zgjedhuri
8.10.2007 13:40
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
7/3931
Punim
Kandhaon
23.12.2006 03:56
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/3021
Shkrim i cituar
kalimtar/e
12.10.2006 16:37
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/8544
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 08:51.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.