Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 1
Ngjarjet e fundit nė shtetin Verior.
Prishtinė, 2.1mln
Hap ēėshtje tė re
Verior » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
8.11.2013 20:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
457/87445
Shkrim i cituar
VNf
1.10.2013 13:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
115/35443
Shkrim i cituar
VNf
26.9.2013 21:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
96/22245
Shkrim i cituar
mesdimr
24.6.2013 10:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
98/25061
Shkrim i cituar
VNf
27.3.2013 21:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
25/9202
Shkrim i cituar
mesdimr
29.11.2011 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
44/16936
Shkrim i cituar
mesdimr
1.12.2008 19:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/6949
 
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2013 23:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
29/8801
Shkrim i cituar
VNf
20.6.2013 07:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/4827
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2013 19:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
26/8585
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2013 19:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
25/9645
Shkrim i cituar
VNf
6.6.2013 18:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
20/6145
Shkrim i cituar
VNf
1.4.2013 22:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/4371
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2013 18:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/5467
Shkrim i cituar
VNf
11.2.2013 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/4227
Shkrim i cituar
VNf
11.7.2012 21:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/3752
Shkrim i cituar
VNf
6.1.2012 21:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/12733
Shkrim i cituar
VNf
22.5.2011 09:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3030
Shkrim i cituar
VNf
20.5.2011 22:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/6882
Shkrim i cituar
VNf
7.5.2011 18:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2439
Shkrim i cituar
VNf
12.4.2011 15:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2167
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2010 21:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3599
 
VNf
14.10.2010 17:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2503
Shkrim i cituar
VNf
27.9.2010 20:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2248
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2010 20:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36/9201
Shkrim i cituar
VNf
17.4.2010 14:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1889
Shkrim i cituar
VNf
24.2.2010 03:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1895
Shkrim i cituar
VNf
15.12.2009 14:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2026
Shkrim i cituar
VNf
9.11.2009 10:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2742
Shkrim i cituar
VNf
29.10.2009 17:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1990
Shkrim i cituar
VNf
6.10.2009 18:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2042
 
Kandhaon
6.10.2009 09:16
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/2866
Shkrim i cituar
VNf
23.9.2009 07:22
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2373
 
Kandhaon
16.9.2009 09:50
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2222
Shkrim i cituar
VNf
10.9.2009 12:36
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
2/2220
Shkrim i cituar
VNf
24.3.2009 23:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1931
Shkrim i cituar
VNf
21.4.2008 18:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2062
Shkrim i cituar
VNf
17.4.2008 09:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1902
Shkrim i cituar
VNf
12.3.2008 07:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2334
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 32 prej 32 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:53.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.