Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 22.3.2008, 09:40   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Death Metal Fleshcrawl


Death gjermon

Emri:  fleshcrawl.jpg
Shikimet: 86
Madhėsia:  16,3 KB

Import:
Descent into the Absurd (1992)
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 22.3.2008, 10:29   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Import:
Descend Into The Absurd (1992) - pj1 pj2
Impurity (1994) - plt
Bloodsoul (1996) - plt
Bloodred Massacre (1997) - plt
Soulskinner (2001) - pj1 pj2
Made Of Flesh (2004) - plt
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 22.3.2008, 16:10   3
Geg
 
Soulskinner e kan t`fuqishėm... me t`ardh keq si ka pėrfundu D.M tani
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 2.4.2008, 22:55   4
vacuum
 
Bloodsoul ky esht albumi jo me i mir por dhe me i bukri i tyne, ai esht perfekt per mu, e kam nigju qe 1997 kur e bleva kasete, eh ateher ishin kohera te bukra
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 29.1.2010, 20:45   5
Geg
 
http://open.spotify.com/album/3RfnbOED8BaClLgERrtBD3
Pak si me vones e nigjova po Descend into the absurd qeka album klas, n`menje m`vin Asphyx,Bolt-Thrower,Dismember
nuk ka sigjo me sha gjitha kangt e bukra po trunin po ma heq
Perpetual Dawn, soloja me kitar duket sikur e ka bo Ēaku i dethve
10/10
rrofsh mesdimr
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 03:45.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.