Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Viruset
Gjurmimi i propagandės antishqiptare.
Hap ēėshtje tė re
Propaganda a/sh » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
allianz
21.11.2013 06:05
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
49/7419
 
Vė re!
mesdimr
23.8.2015 12:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
160/35074
Shkrim i cituar
VNf
12.10.2013 21:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/7413
Shkrim i cituar
VNf
2.10.2013 21:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/3190
Shkrim i cituar
VNf
26.9.2013 21:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
35/10075
Vė re!
allianz
22.6.2013 17:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
24/8762
Shkrim i cituar
mesdimr
28.1.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
89/18793
 
VNf
1.1.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1093
Vė re!
kalimtar/e
27.10.2012 20:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/5656
 
VNf
2.8.2012 21:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1079
 
reparti kimik
31.5.2012 21:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2490
Shkrim i cituar
VNf
23.11.2011 23:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/3980
Shkrim i cituar
VNf
14.7.2011 13:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/3515
Shkrim i cituar
VNf
24.5.2011 17:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1886
 
Kandhaon
22.5.2011 08:54
nga kusha Shko tek shkrimi i fundit
14/3852
Shkrim i cituar
VNf
5.5.2011 19:36
nga Medaur Shko tek shkrimi i fundit
2/2499
 
kalimtar/e
6.3.2011 16:26
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
31/10831
Shkrim i cituar
VNf
25.9.2010 10:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2322
Shkrim i cituar
VNf
5.6.2010 00:34
nga Sentoni Shko tek shkrimi i fundit
1/1882
 
VNf
15.12.2009 00:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2007
Vė re!
mesdimr
21.7.2009 08:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/3831
Vė re!
VNf
20.6.2009 01:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2205
Vė re!
VNf
30.4.2009 02:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2167
Vė re!
VNf
5.11.2008 20:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2092
Vė re!
VNf
7.6.2008 23:55
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/2372
 
kalimtar/e
4.3.2008 14:42
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2094
Shkrim i cituar
mesdimr
26.12.2007 09:03
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1808
Shkrim i cituar
mesdimr
14.12.2007 17:49
nga Vistar Shko tek shkrimi i fundit
1/1928
Shkrim i cituar
mesdimr
8.12.2007 12:16
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2093
Vė re!
kalimtar/e
14.6.2007 13:11
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2257
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 29 prej 29 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 23:09.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.