Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Viruset
Shėnjimi i akteve terroriste kundėr shqiptarėve.
Hap ēėshtje tė re
Terrorizmi a/sh » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
VNf
15.5.2013 21:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2468
Shkrim i cituar
VNf
26.2.2013 21:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/4236
Shkrim i cituar
VNf
22.4.2012 13:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2143
 
 
VNf
15.10.2013 21:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1363
Shkrim i cituar
VNf
2.6.2013 20:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/7651
Shkrim i cituar
VNf
23.5.2013 22:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3467
Shkrim i cituar
VNf
26.4.2013 22:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/4427
Shkrim i cituar
VNf
1.4.2013 22:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1057
Shkrim i cituar
VNf
27.3.2013 21:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/6441
Shkrim i cituar
VNf
29.1.2013 21:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1152
Shkrim i cituar
VNf
29.10.2012 20:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1238
Shkrim i cituar
VNf
21.10.2012 23:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1119
Shkrim i cituar
VNf
22.6.2012 22:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/4391
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2012 21:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1447
Shkrim i cituar
VNf
30.12.2011 15:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/4420
Shkrim i cituar
VNf
15.10.2011 21:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1271
Shkrim i cituar
VNf
28.3.2011 23:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1671
Shkrim i cituar
allianz
10.2.2011 13:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/3920
Shkrim i cituar
VNf
12.8.2010 22:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/3452
Shkrim i cituar
VNf
21.7.2010 23:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1565
Shkrim i cituar
VNf
19.5.2010 22:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1986
Shkrim i cituar
VNf
17.5.2010 18:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/5945
Shkrim i cituar
VNf
19.4.2010 20:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1714
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2009 20:55
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2707
Shkrim i cituar
VNf
27.8.2009 18:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2106
Shkrim i cituar
VNf
22.8.2009 00:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2519
Shkrim i cituar
VNf
15.7.2009 20:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2143
Shkrim i cituar
VNf
19.6.2009 01:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2566
Shkrim i cituar
VNf
26.1.2009 20:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2915
Shkrim i cituar
mesdimr
4.8.2008 00:22
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2482
Shkrim i cituar
kalimtar/e
17.6.2008 15:35
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2788
Shkrim i cituar
kalimtar/e
12.4.2008 11:48
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/4822
Shkrim i cituar
kalimtar/e
12.4.2008 11:42
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/3707
Shkrim i cituar
VNf
11.4.2008 16:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3294
Shkrim i cituar
VNf
9.4.2008 17:04
nga bnik Shko tek shkrimi i fundit
3/2108
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 32 prej 32 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 15:46.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.