Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare
14-22 nėntor 1908 (Manastir)
1908-1910: Kongresi i alfabetit tė gjuhės shqipe » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Mbarėkombėtare, nėntor 2008
34/21

Hap ēėshtje tė re
1908-1910: Kongresi i alfabetit tė gjuhės shqipe » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Lėndė burimore
kalimtar/e
15.11.2008 19:35
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/3336
 
Shkrim i cituar
mesdimr
22.11.2008 21:12
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3910
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2008 19:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/8246
Punim
kalimtar/e
17.11.2008 22:00
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
2/2980
Shkrim i cituar
mesdimr
17.11.2008 21:21
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2904
Shkrim i cituar
kalimtar/e
15.11.2008 19:24
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/3605
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 5 prej 5 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 15:30.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.