Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare > 1908-1910: Kongresi i alfabetit tė gjuhės shqipe
Mbarėkombėtare, nėntor 2008
Hap ēėshtje tė re
100-vjetori » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
13.11.2008 21:49
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2203
Shkrim i cituar
mesdimr
13.11.2008 21:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1986
Punim
mesdimr
4.11.2008 21:21
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3517
 
Shkrim i cituar
VNf
14.7.2013 21:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/6112
Shkrim i cituar
VNf
23.11.2012 21:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/5434
Shkrim i cituar
VNf
26.11.2008 20:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2243
Shkrim i cituar
VNf
23.11.2008 18:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2294
Shkrim i cituar
VNf
22.11.2008 13:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2202
Shkrim i cituar
VNf
22.11.2008 10:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3041
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2008 18:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1996
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2008 18:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2113
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2008 00:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2368
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2008 18:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2545
Shkrim i cituar
VNf
18.11.2008 16:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2603
Shkrim i cituar
VNf
18.11.2008 15:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2012
Shkrim i cituar
VNf
15.11.2008 22:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2193
Shkrim i cituar
VNf
14.11.2008 21:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2090
Shkrim i cituar
VNf
14.11.2008 16:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2255
Shkrim i cituar
VNf
12.11.2008 17:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2070
Shkrim i cituar
VNf
9.11.2008 10:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2102
Shkrim i cituar
VNf
5.11.2008 21:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1847
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 18 prej 18 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:04.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.