Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Zhvillimi i infrastrukturės nė vend - industri, energji, teknologji.
Hap ēėshtje tė re
Infrastrukturė » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje Shikime
Shkrim i cituar
VNf
2.10.2013 21:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13 4789
Shkrim i cituar
VNf
2.10.2013 16:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
43 13176
Shkrim i cituar
VNf
24.9.2013 10:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17 4473
Shkrim i cituar
VNf
15.9.2013 22:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
45 8056
Punim
mesdimr
19.7.2013 18:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
21 20001
Punim
mesdimr
19.7.2013 14:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
107 37474
Shkrim i cituar
VNf
6.7.2013 12:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
96 18258
Shkrim i cituar
mesdimr
6.7.2013 08:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
65 15511
Punim
mesdimr
24.6.2013 23:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
29 9717
Shkrim i cituar
VNf
21.4.2013 12:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
29 7838
Punim
mesdimr
5.4.2013 22:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
24 7471
Punim
mesdimr
8.10.2011 10:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2 3164
 
Shkrim i cituar
VNf
7.6.2015 22:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9 4557
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2013 10:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
48 11568
Shkrim i cituar
VNf
8.11.2013 20:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
82 20418
Punim
mesdimr
8.11.2013 20:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36 10718
Shkrim i cituar
VNf
19.10.2013 21:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36 9376
Shkrim i cituar
VNf
2.10.2013 16:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
37 13815
Shkrim i cituar
VNf
26.9.2013 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
56 23395
Shkrim i cituar
VNf
17.9.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10 5732
Shkrim i cituar
VNf
10.8.2013 19:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6 2606
Shkrim i cituar
VNf
9.8.2013 21:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22 4917
Shkrim i cituar
VNf
7.8.2013 21:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
70 12193
Shkrim i cituar
VNf
6.8.2013 20:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4 1051
Shkrim i cituar
VNf
17.7.2013 21:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17 4184
Punim
mesdimr
1.7.2013 21:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5 2669
Shkrim i cituar
VNf
24.6.2013 11:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15 2856
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2013 20:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
63 7828
Shkrim i cituar
VNf
5.6.2013 21:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
41 9699
Shkrim i cituar
VNf
26.4.2012 17:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1304
Shkrim i cituar
VNf
13.4.2012 21:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15 4651
Shkrim i cituar
VNf
13.3.2012 21:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4 2438
Shkrim i cituar
VNf
7.2.2012 21:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9 5169
Shkrim i cituar
VNf
13.1.2012 16:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2 1880
Shkrim i cituar
VNf
18.11.2011 17:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9 3108
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2010 20:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1511
 
VNf
17.7.2010 17:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1232
Shkrim i cituar
VNf
11.7.2010 08:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1369
Shkrim i cituar
VNf
29.6.2010 20:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1047
Shkrim i cituar
VNf
11.2.2010 19:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1208
Shkrim i cituar
VNf
11.1.2010 20:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1357
Shkrim i cituar
VNf
9.12.2009 23:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1490
Shkrim i cituar
VNf
5.12.2009 18:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1284
Shkrim i cituar
VNf
27.11.2009 13:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1251
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2009 14:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1223
Shkrim i cituar
VNf
7.11.2009 09:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1358
Shkrim i cituar
VNf
5.11.2009 20:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1325
Shkrim i cituar
VNf
27.10.2009 21:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1488
Shkrim i cituar
VNf
6.9.2009 19:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1313
Shkrim i cituar
VNf
6.8.2009 12:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1278
Shkrim i cituar
VNf
23.7.2009 22:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1556
Shkrim i cituar
VNf
20.7.2009 11:02
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1 1098
Shkrim i cituar
VNf
5.7.2009 07:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1171
Shkrim i cituar
VNf
5.7.2009 06:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 2148
Shkrim i cituar
VNf
20.6.2009 01:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1244
Shkrim i cituar
VNf
19.6.2009 10:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1216
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2009 17:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1663
Shkrim i cituar
VNf
13.6.2009 22:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 3026
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2009 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1181
Shkrim i cituar
VNf
9.5.2009 00:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1405
Shkrim i cituar
VNf
29.4.2009 21:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1167
Shkrim i cituar
VNf
23.4.2009 22:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1224
Shkrim i cituar
VNf
18.4.2009 00:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 2068
Shkrim i cituar
VNf
19.1.2009 18:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1593
Shkrim i cituar
VNf
16.1.2009 18:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1497
Shkrim i cituar
VNf
15.1.2009 11:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1558
Shkrim i cituar
VNf
10.1.2009 14:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1281
Shkrim i cituar
VNf
29.12.2008 16:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1299
Shkrim i cituar
VNf
15.12.2008 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1930
Shkrim i cituar
VNf
25.11.2008 21:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1238
Shkrim i cituar
VNf
23.11.2008 17:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1402
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2008 10:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1530
Shkrim i cituar
VNf
31.10.2008 19:40
nga contra Shko tek shkrimi i fundit
1 1208
Shkrim i cituar
VNf
20.10.2008 12:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1411
Shkrim i cituar
VNf
8.10.2008 02:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1528
Shkrim i cituar
VNf
5.10.2008 21:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1231
Shkrim i cituar
VNf
4.10.2008 14:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1101
Shkrim i cituar
VNf
3.10.2008 14:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1199
Shkrim i cituar
VNf
30.9.2008 15:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1536
Shkrim i cituar
VNf
13.9.2008 13:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1327
Shkrim i cituar
VNf
30.6.2008 16:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1466
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2008 09:42
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1 1513
Shkrim i cituar
VNf
5.6.2008 12:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1380
Shkrim i cituar
VNf
28.5.2008 20:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1219
Shkrim i cituar
VNf
12.3.2008 08:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1493
Pyetje
kalimtar/e
20.11.2007 21:54
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
4 2058
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 74 prej 74 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 23:01.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2017
Dijeni · Kontakt · Prektora · Pyetje · Kreu
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.