Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Zhvillimi i arsimit dhe i shkencės nė vend.
Hap ēėshtje tė re
Arsim » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
12.8.2015 11:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/5899
Lėndė burimore
DBV
30.7.2015 22:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/7377
Vė re!
VNf
7.8.2013 21:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
34/10114
Vė re!
VNf
6.3.2011 17:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3122
Punim
VNf
11.7.2010 08:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3577
 
Vė re!
VNf
14.8.2015 14:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
34/15552
Shkrim i cituar
VNf
18.6.2015 22:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/2590
Lėndė burimore
VNf
29.9.2013 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1181
Lėndė burimore
VNf
28.9.2013 21:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/10198
Shkrim i cituar
VNf
25.9.2013 13:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17/21914
Lėndė burimore
VNf
10.9.2013 21:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/4554
 
VNf
10.9.2013 21:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1357
Shkrim i cituar
VNf
4.9.2013 21:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1995
Shkrim i cituar
VNf
1.8.2013 07:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2543
Lėndė burimore
VNf
31.7.2013 21:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/4652
Vė re!
VNf
22.6.2013 17:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/4931
Lėndė burimore
VNf
6.6.2013 06:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/11036
Shkrim i cituar
VNf
1.6.2013 22:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3341
Lėndė burimore
VNf
25.5.2013 22:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/1916
Shkrim i cituar
VNf
14.5.2013 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1813
Shkrim i cituar
VNf
11.4.2013 22:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3014
Lėndė burimore
VNf
11.4.2013 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2391
 
VNf
5.4.2013 22:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1482
 
VNf
27.3.2013 22:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1324
Shkrim i cituar
VNf
4.9.2012 21:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/2371
Shkrim i cituar
VNf
13.8.2012 20:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/5243
Lėndė burimore
VNf
12.8.2012 22:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1121
Shkrim i cituar
VNf
29.6.2012 21:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
28/8859
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2012 21:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2918
Shkrim i cituar
VNf
8.6.2012 21:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3393
 
VNf
1.6.2012 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2149
Shkrim i cituar
VNf
19.5.2012 21:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/2255
Lėndė burimore
VNf
11.5.2012 19:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/8253
Lėndė burimore
VNf
22.12.2011 22:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1265
Shkrim i cituar
VNf
8.12.2011 16:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3328
Shkrim i cituar
VNf
1.12.2010 23:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1923
Shkrim i cituar
VNf
22.9.2010 21:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1586
Lėndė burimore
VNf
13.5.2010 16:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2268
Lėndė burimore
VNf
13.5.2010 16:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2214
Punim
VNf
27.9.2009 10:40
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2575
Shkrim i cituar
VNf
30.8.2009 02:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1770
Shkrim i cituar
VNf
25.4.2009 14:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/6508
Shkrim i cituar
VNf
24.4.2009 11:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1675
Shkrim i cituar
VNf
21.4.2009 18:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1543
Shkrim i cituar
VNf
24.3.2009 23:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1586
Shkrim i cituar
VNf
7.3.2009 13:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3679
Shkrim i cituar
VNf
31.12.2008 14:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1763
Shkrim i cituar
VNf
29.12.2008 08:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1516
Shkrim i cituar
VNf
10.12.2008 13:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1645
Shkrim i cituar
VNf
6.12.2008 21:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1710
Shkrim i cituar
VNf
2.12.2008 18:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1624
Shkrim i cituar
VNf
4.10.2008 14:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1776
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 15:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2338
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2008 09:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1790
Shkrim i cituar
VNf
19.11.2007 17:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2025
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 50 prej 50 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 21:42.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.