Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Zhvillimi i arsimit dhe i shkencės nė vend.
Hap ēėshtje tė re
Arsim » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
VNf
11.7.2010 09:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/4093
Vė re!
VNf
6.3.2011 18:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3411
Vė re!
VNf
7.8.2013 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
34/11459
Lėndė burimore
DBV
30.7.2015 23:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/8126
Shkrim i cituar
VNf
12.8.2015 12:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/6664
 
Shkrim i cituar
VNf
19.11.2007 18:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2303
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2008 10:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2091
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 16:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2573
Shkrim i cituar
VNf
4.10.2008 15:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1991
Shkrim i cituar
VNf
2.12.2008 19:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1814
Shkrim i cituar
VNf
6.12.2008 22:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1903
Shkrim i cituar
VNf
10.12.2008 14:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1841
Shkrim i cituar
VNf
29.12.2008 09:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1675
Shkrim i cituar
VNf
31.12.2008 15:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2007
Shkrim i cituar
VNf
7.3.2009 14:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3962
Shkrim i cituar
VNf
25.3.2009 00:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1805
Shkrim i cituar
VNf
21.4.2009 19:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1831
Shkrim i cituar
VNf
24.4.2009 12:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2017
Shkrim i cituar
VNf
25.4.2009 15:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/7300
Shkrim i cituar
VNf
30.8.2009 03:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1978
Punim
VNf
27.9.2009 11:40
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2909
Lėndė burimore
VNf
13.5.2010 17:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2520
Lėndė burimore
VNf
13.5.2010 17:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2587
Shkrim i cituar
VNf
22.9.2010 22:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1887
Shkrim i cituar
VNf
2.12.2010 00:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2119
Shkrim i cituar
VNf
8.12.2011 17:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3751
Lėndė burimore
VNf
22.12.2011 23:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1634
Lėndė burimore
VNf
11.5.2012 20:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/8812
Shkrim i cituar
VNf
19.5.2012 22:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/2711
 
VNf
1.6.2012 22:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2520
Shkrim i cituar
VNf
8.6.2012 22:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3844
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2012 22:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3345
Shkrim i cituar
VNf
29.6.2012 22:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
28/10124
Lėndė burimore
VNf
12.8.2012 23:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1375
Shkrim i cituar
VNf
13.8.2012 21:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/5729
Shkrim i cituar
VNf
4.9.2012 22:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/2785
 
VNf
27.3.2013 23:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1767
 
VNf
5.4.2013 23:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1758
Lėndė burimore
VNf
11.4.2013 23:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2843
Shkrim i cituar
VNf
11.4.2013 23:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3559
Shkrim i cituar
VNf
14.5.2013 23:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2051
Lėndė burimore
VNf
25.5.2013 23:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/2361
Shkrim i cituar
VNf
1.6.2013 23:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3829
Lėndė burimore
VNf
6.6.2013 07:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/11866
Vė re!
VNf
22.6.2013 18:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/5519
Lėndė burimore
VNf
31.7.2013 22:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/5117
Shkrim i cituar
VNf
1.8.2013 08:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2777
Shkrim i cituar
VNf
4.9.2013 22:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2253
 
VNf
10.9.2013 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1737
Lėndė burimore
VNf
10.9.2013 22:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/5068
Shkrim i cituar
VNf
25.9.2013 14:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17/23089
Lėndė burimore
VNf
28.9.2013 22:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/11456
Lėndė burimore
VNf
29.9.2013 22:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1463
Shkrim i cituar
VNf
18.6.2015 23:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3066
Vė re!
VNf
14.8.2015 15:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
34/16671
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 50 prej 50 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 05:24.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.