Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare
14 shtator 1943 - Shteti i bashkuar shqiptar - 17 nėntor 1944
Hap ēėshtje tė re
1943-1944: Mbretėria II (Shqipėria e bashkuar II) » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Vė re!
DBV
2.12.2011 08:57
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/3305
 
Artikull
kalimtar/e
22.11.2015 01:17
nga ostro Shko tek shkrimi i fundit
1/5014
Shkrim i cituar
VNf
19.1.2015 23:10
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1117
Shkrim i cituar
Kandhaon
21.2.2013 22:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/6990
 
Suat
5.11.2012 02:19
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
3/7906
 
kalimtar/e
2.3.2012 01:04
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
3/2591
 
kalimtar/e
3.12.2011 17:14
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/1725
Pyetje
kalimtar/e
24.11.2011 00:05
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
19/8042
 
kalimtar/e
6.10.2011 19:28
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/1973
Shkrim i cituar
mesdimr
26.8.2011 09:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/4112
 
Kandhaon
16.10.2009 14:48
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/1797
 
kalimtar/e
23.3.2009 20:04
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
2/3186
Punim
mesdimr
26.7.2008 00:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/3775
Shkrim i cituar
Kandhaon
11.10.2007 21:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3881
Shkrim i cituar
mesdimr
18.8.2006 00:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3591
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 14 prej 14 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 09:45.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.