Kthehu   Kreu > D1
Planifikim ēėshtjesh tė historisė, sipėrmarrje, hulumtime dhe drejtime kėrkimi. Punė paraprake, vegla, ndihmė e sqarime tė tjera tė nevojshme.
Punishte » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Gjetje tė fundit arkeologjike dhe zbulime historike. Lėnda mund tė sillet, siē gjurmohet, nė ēfarėdo gjuhe.
497/147
nga mesdimr
13.4.2016 01:51 Shko tek shkrimi i fundit
27/7

Hap ēėshtje tė re
Punishte » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Vė re!
mesdimr
23.8.2007 02:27
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2989
 
mesdimr
1.12.2006 15:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2594
Vė re!
mesdimr
21.10.2006 10:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2840
 
Pyetje
allianz
28.3.2016 23:45
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
8/6284
 
Paion
15.9.2014 22:22
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
2/4351
 
Stahlhelm
2.9.2014 12:20
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
10/7988
Punim
rrėqebull
4.5.2014 22:38
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
2/2078
Pyetje
mesdimr
21.6.2013 19:26
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
6/3083
Pyetje
mesdimr
17.6.2013 20:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3205
 
VNf
14.6.2013 17:18
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
5/5399
 
Paion
31.3.2013 18:55
nga Pirust Shko tek shkrimi i fundit
10/3476
Vė re!
mesdimr
16.2.2013 19:37
nga Fana Shko tek shkrimi i fundit
4/6579
Pyetje
allianz
5.2.2013 22:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1778
Pyetje
evisar
28.1.2013 21:36
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
6/4503
 
ZANOR
18.1.2013 00:10
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
21/72212
Pyetje
mesdimr
29.11.2012 18:34
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
4/6587
Pyetje
allianz
18.11.2012 23:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/3175
Pyetje
mesdimr
11.11.2012 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3304
Pyetje
IllyrianSoldier
9.11.2012 13:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
4/1554
Pyetje
mesdimr
30.10.2012 23:44
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
5/2881
Pyetje
allianz
11.10.2012 22:03
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
5/5571
Punim
rrėqebull
21.8.2012 18:49
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
0/1375
Pyetje
bnik
24.5.2012 21:20
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
7/3828
 
kalimtar/e
29.4.2012 23:38
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/1424
Pyetje
allianz
14.3.2012 23:02
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1515
Pyetje
28 Nėntori
14.2.2012 08:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/2590
Pyetje
allianz
14.1.2012 19:08
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
2/2072
Pyetje
Kandhaon
10.12.2011 13:52
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/1728
Pyetje
allianz
9.12.2011 22:49
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
5/1682
Punim
Giulio22
1.10.2011 22:32
nga Giulio22 Shko tek shkrimi i fundit
3/1659
Pyetje
rrushius
31.7.2011 20:00
nga rrushius Shko tek shkrimi i fundit
20/7636
Pyetje
Vald
6.6.2011 15:34
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/3060
Pyetje
Medaur
8.5.2011 12:44
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/3215
Punim
mesdimr
30.4.2011 08:22
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7/6007
Punim
mesdimr
21.9.2010 21:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/4291
Pyetje
Kandhaon
5.6.2010 20:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
13/5128
 
Paion
2.6.2010 19:30
nga Paion Shko tek shkrimi i fundit
0/2052
Pyetje
fronti polar
20.5.2010 21:21
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
13/4227
Pyetje
Paion
16.3.2010 19:12
nga Paion Shko tek shkrimi i fundit
7/2070
 
SpaT
15.10.2009 14:09
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2822
Pyetje
mesdimr
27.7.2009 17:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2107
Pyetje
mesdimr
27.7.2009 16:41
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2321
Pyetje
kalimtar/e
24.7.2009 21:59
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
12/11052
Pyetje
28 Nėntori
4.7.2009 16:13
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2273
Pyetje
allianz
16.6.2009 00:50
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2716
Shkrim i cituar
VNf
19.5.2009 14:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2291
Pyetje
allianz
6.5.2009 10:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2632
Punim
mesdimr
25.4.2009 13:18
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2002
Pyetje
allianz
24.9.2008 13:35
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/4330
Pyetje
mesdimr
17.2.2008 03:11
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/7378
Shkrim i cituar
mesdimr
27.1.2008 16:47
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2332
Pyetje
evisar
28.11.2007 10:24
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/5136
Artikull
mesdimr
9.4.2007 10:41
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/5496
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 50 prej 50 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:26.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.