Kthehu   Kreu > D1 > 1757-2012: Shtetet Shqiptare
Hap ēėshtje tė re
1944-1992: Republika III » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
4.8.2009 00:49
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/4377
 
Shkrim i cituar
VNf
21.10.2014 22:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1049
Shkrim i cituar
mesdimr
25.9.2013 21:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2632
Shkrim i cituar
DBV
28.7.2013 09:34
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/6395
 
DBV
2.4.2013 22:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/9512
Shkrim i cituar
mesdimr
16.1.2012 18:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/5098
Shkrim i cituar
VNf
1.1.2012 21:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2436
Shkrim i cituar
mesdimr
6.12.2011 22:01
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
13/9599
 
kalimtar/e
24.11.2011 22:47
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/1253
 
kalimtar/e
16.11.2011 22:07
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/1475
 
kalimtar/e
10.3.2011 23:41
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2365
Shkrim i cituar
mesdimr
20.3.2010 11:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1849
 
kalimtar/e
7.1.2010 19:11
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2861
 
VNf
12.12.2009 15:41
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/5413
Shkrim i cituar
mesdimr
25.11.2009 23:11
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/4698
 
kalimtar/e
10.10.2009 12:03
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2268
Shkrim i cituar
Aleksandėr
21.7.2009 11:57
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/4996
Shkrim i cituar
mesdimr
24.4.2009 19:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/3073
 
kalimtar/e
19.3.2009 11:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2637
 
kalimtar/e
19.1.2009 17:16
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2272
Shkrim i cituar
mesdimr
26.7.2008 14:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7/4058
Shkrim i cituar
DBV
16.8.2006 11:42
nga DBV Shko tek shkrimi i fundit
0/3700
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 21 prej 21 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 23:11.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.