Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 19.8.2008, 05:32   1
Zymtterr
anėtar/e
 
Zymtterr
 
Anėtarėsuar: 6.2008

Black Metal Carpathian Forest


Mos i anashkaloni!

Jam pak e ēmendur dhe e fiksuar pas tyre dhe mė falni pėr prezantimin banal nėpėrmjet youtule,por mė shumė nuk kam tani pėr momentin!I lutem gjithkujt qė gjen diēka mė cilėsore ta bashkangjisi pėr masėn kėtu!
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 21.9.2008, 01:27   2
Epirot
 
bend i fuqishum. qe nje link
http://www.torrentportal.com/details...org%5D.torrent


  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 20.10.2008, 16:11   3
Vurkollak
 
Zymtterr Hehe kangen e vettitulluar Carpathian forest e paske qit .shum maniaka.HAIL
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:59.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.