Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 2
Ngjarjet e fundit nė shtetin Lindor.
Shkup, 0.9mln
Hap ēėshtje tė re
Lindor » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
29.7.2015 08:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
193/44728
Shkrim i cituar
VNf
25.6.2013 22:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
83/20542
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2013 18:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
60/17800
Shkrim i cituar
VNf
17.11.2010 23:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1974
 
Shkrim i cituar
VNf
9.10.2013 21:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
67/17922
Shkrim i cituar
VNf
10.9.2013 21:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
188/43583
Shkrim i cituar
VNf
6.9.2013 21:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/7514
Shkrim i cituar
VNf
28.7.2013 21:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/5367
Shkrim i cituar
VNf
7.5.2013 22:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
40/11805
Shkrim i cituar
VNf
2.4.2013 22:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
42/12996
Shkrim i cituar
VNf
17.11.2012 17:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
42/11374
Shkrim i cituar
VNf
18.10.2012 21:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
50/14260
Shkrim i cituar
mesdimr
3.10.2012 21:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
51/14578
 
VNf
5.8.2012 21:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1604
Shkrim i cituar
VNf
12.5.2012 22:51
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
19/4070
Shkrim i cituar
VNf
21.2.2012 22:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2546
Shkrim i cituar
VNf
30.11.2011 19:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2520
Shkrim i cituar
VNf
16.11.2011 18:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/2932
Shkrim i cituar
VNf
12.11.2011 15:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/3326
 
Geg
10.11.2011 16:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
60/15013
Shkrim i cituar
VNf
25.10.2011 21:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2715
 
Kandhaon
11.10.2011 18:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/1444
Shkrim i cituar
VNf
12.7.2011 07:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/9594
Shkrim i cituar
VNf
29.5.2011 23:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2156
Shkrim i cituar
VNf
21.5.2011 16:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/5597
Shkrim i cituar
VNf
18.8.2010 22:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/3275
Shkrim i cituar
VNf
22.6.2010 20:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15/4928
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2010 08:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2996
Shkrim i cituar
VNf
28.5.2010 17:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2437
Shkrim i cituar
VNf
23.5.2010 23:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2369
Shkrim i cituar
VNf
11.5.2010 20:58
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
10/2888
Shkrim i cituar
VNf
27.4.2010 15:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1801
Shkrim i cituar
VNf
2.4.2010 22:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2545
 
VNf
5.3.2010 14:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1595
Shkrim i cituar
VNf
2.3.2010 08:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1570
Shkrim i cituar
VNf
3.2.2010 03:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2306
Shkrim i cituar
VNf
19.1.2010 22:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2105
Shkrim i cituar
VNf
11.1.2010 15:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2034
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2009 13:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2159
Shkrim i cituar
VNf
18.11.2009 13:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/4228
Vė re!
VNf
15.11.2009 16:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2035
Vė re!
VNf
6.11.2009 09:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2203
Shkrim i cituar
VNf
4.11.2009 12:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1892
Shkrim i cituar
VNf
4.11.2009 12:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1761
 
Kandhaon
13.10.2009 12:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/2817
Shkrim i cituar
VNf
26.8.2009 21:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1730
Shkrim i cituar
VNf
21.8.2009 16:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2161
Shkrim i cituar
VNf
23.7.2009 20:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2131
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2009 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2364
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2009 01:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2343
Shkrim i cituar
VNf
8.5.2009 01:13
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2467
Shkrim i cituar
VNf
4.5.2009 10:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2328
Shkrim i cituar
VNf
21.4.2009 19:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1821
Shkrim i cituar
VNf
18.4.2009 00:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1913
Shkrim i cituar
VNf
3.4.2009 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/7569
Shkrim i cituar
VNf
2.4.2009 09:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2280
Shkrim i cituar
VNf
10.3.2009 18:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2282
Shkrim i cituar
VNf
7.2.2009 00:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2389
Shkrim i cituar
VNf
2.2.2009 18:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2069
Shkrim i cituar
VNf
17.1.2009 12:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1783
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2008 17:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2016
Shkrim i cituar
VNf
11.12.2008 17:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1731
 
Kandhaon
10.12.2008 04:24
nga Gjoni Shko tek shkrimi i fundit
3/2722
Shkrim i cituar
VNf
1.12.2008 14:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2236
Shkrim i cituar
VNf
1.12.2008 11:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1828
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2008 13:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2656
Shkrim i cituar
VNf
27.9.2008 21:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2166
Shkrim i cituar
VNf
5.7.2008 15:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2538
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 15:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2496
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 65 prej 65 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:48.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.