Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 2
Ngjarjet e fundit nė Luginė.
Preshevė, 0.1mln
Hap ēėshtje tė re
Luginė » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
22.2.2015 18:44
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
112/32893
Shkrim i cituar
VNf
24.5.2012 21:10
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/6532
Shkrim i cituar
VNf
10.5.2012 21:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2457
 
Shkrim i cituar
VNf
18.11.2013 21:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
23/9648
Shkrim i cituar
VNf
10.10.2013 21:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
72/18058
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2013 23:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
74/21521
Shkrim i cituar
VNf
16.7.2013 14:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2781
Shkrim i cituar
VNf
28.5.2013 17:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
21/7609
Shkrim i cituar
VNf
7.2.2012 21:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3001
Shkrim i cituar
VNf
28.11.2011 23:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/2732
Shkrim i cituar
VNf
19.10.2011 17:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2867
Shkrim i cituar
VNf
6.10.2011 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2839
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2011 23:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2398
Shkrim i cituar
VNf
3.12.2010 13:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2669
Shkrim i cituar
VNf
5.11.2010 09:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3497
Shkrim i cituar
VNf
19.10.2010 20:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3016
Shkrim i cituar
VNf
17.7.2010 16:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/4459
Shkrim i cituar
VNf
30.4.2010 19:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3895
Shkrim i cituar
VNf
27.1.2010 23:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2153
Shkrim i cituar
VNf
1.12.2009 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2172
Shkrim i cituar
VNf
22.12.2008 16:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2881
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2008 19:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2460
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 19 prej 19 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:57.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.