Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 2
Ngjarjet e fundit nė Malėsi.
Ulqin, 0.1mln
Hap ēėshtje tė re
Malėsi » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
23.9.2013 21:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/8890
Shkrim i cituar
VNf
10.10.2012 21:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/5836
 
 
Kandhaon
8.10.2013 21:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2072
Shkrim i cituar
VNf
27.9.2013 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2909
Shkrim i cituar
VNf
6.3.2013 21:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/5120
 
VNf
22.5.2012 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1377
Shkrim i cituar
VNf
26.11.2011 19:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2402
Shkrim i cituar
VNf
30.5.2011 23:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/4791
Shkrim i cituar
VNf
2.3.2011 21:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/5617
Shkrim i cituar
VNf
31.1.2011 22:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3520
Shkrim i cituar
VNf
26.1.2011 12:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2658
Shkrim i cituar
VNf
19.10.2009 11:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2112
Shkrim i cituar
VNf
11.4.2009 02:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2295
Shkrim i cituar
VNf
14.10.2008 11:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2479
Shkrim i cituar
VNf
1.7.2008 19:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/4251
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 13 prej 13 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:52.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.