Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim > ZONA 2
Ngjarjet e fundit nė shtetin Jugor.
Janinė, 0.3mln
Hap ēėshtje tė re
Jugor » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
19.4.2013 22:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
27/7983
Shkrim i cituar
VNf
20.11.2009 19:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2404
 
Shkrim i cituar
VNf
17.9.2013 21:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36/10525
Shkrim i cituar
VNf
17.12.2012 20:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/3973
 
VNf
10.12.2012 11:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1333
Shkrim i cituar
VNf
31.10.2010 10:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3178
Shkrim i cituar
VNf
26.7.2010 17:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/5102
Shkrim i cituar
kalimtar/e
23.2.2010 07:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/4116
Shkrim i cituar
VNf
24.4.2009 16:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2214
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 7 prej 7 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:52.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.