Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Zhvillimi ekonomik nė vend - prodhim, shfrytėzim, tregtim.
Hap ēėshtje tė re
Prodhim » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
11.4.2013 22:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
62/15671
 
Kandhaon
14.5.2012 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15/12311
 
Shkrim i cituar
VNf
24.6.2015 14:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
120/45939
Shkrim i cituar
VNf
15.10.2013 14:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
155/37821
 
VNf
30.9.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2860
Shkrim i cituar
mesdimr
16.9.2013 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
104/26895
Shkrim i cituar
VNf
11.9.2013 21:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
26/10287
Shkrim i cituar
VNf
10.8.2013 19:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
93/36319
Shkrim i cituar
VNf
25.7.2013 21:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
72/29215
Shkrim i cituar
VNf
25.4.2013 22:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
27/9362
Shkrim i cituar
VNf
22.2.2013 21:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17/7283
 
VNf
19.5.2012 21:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1516
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2012 14:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17/5788
Shkrim i cituar
VNf
1.12.2011 19:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1698
Shkrim i cituar
VNf
24.10.2011 20:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2058
Shkrim i cituar
VNf
11.7.2011 13:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2711
Shkrim i cituar
VNf
21.5.2008 17:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2601
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:40.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.