Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Politikat e popullsisė nė vend.
Hap ēėshtje tė re
Popullsi » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
17.10.2013 22:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
48/24021
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2013 23:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
41/12536
Shkrim i cituar
VNf
21.5.2013 23:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
63/16620
Shkrim i cituar
VNf
9.2.2013 16:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3437
Shkrim i cituar
VNf
12.12.2011 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3434
Shkrim i cituar
VNf
28.7.2011 19:55
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/4462
 
mesdimr
3.7.2011 02:54
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2522
Shkrim i cituar
mesdimr
6.5.2011 13:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2812
Punim
mesdimr
19.6.2009 15:18
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
14/6955
 
Shkrim i cituar
VNf
16.1.2016 23:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
21/16155
Shkrim i cituar
mesdimr
15.6.2015 13:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/3109
Vė re!
mesdimr
31.10.2013 21:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
143/38568
Vė re!
VNf
9.10.2013 22:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2715
Vė re!
mesdimr
3.10.2013 22:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
133/33737
Vė re!
Kandhaon
1.10.2013 22:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
530/102913
Vė re!
Kandhaon
28.9.2013 22:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/4235
Shkrim i cituar
VNf
15.4.2013 23:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15/7093
 
VNf
2.11.2012 18:40
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
6/5213
Shkrim i cituar
VNf
3.4.2012 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/5355
Shkrim i cituar
mesdimr
28.1.2012 22:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/9036
Vė re!
Kandhaon
20.9.2011 00:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/8943
Shkrim i cituar
VNf
19.11.2010 17:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2241
Shkrim i cituar
VNf
13.4.2010 18:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2995
Shkrim i cituar
VNf
24.11.2009 12:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2166
Shkrim i cituar
VNf
1.5.2009 18:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/8211
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 16:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2048
Shkrim i cituar
VNf
14.6.2008 09:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2124
Shkrim i cituar
VNf
6.6.2008 18:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2466
Shkrim i cituar
VNf
27.5.2008 06:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2335
Vė re!
mesdimr
16.8.2006 11:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/3756
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 21 prej 21 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 09:50.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.