Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi > Kolonizim
Ngjarjet e fundit nė koloni.
Popullsia: 2,0 mln.
Hap ēėshtje tė re
ZONA 3 » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
26.3.2013 21:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/5035
Shkrim i cituar
VNf
5.1.2012 17:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3772
 
Shkrim i cituar
VNf
23.5.2013 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/5353
Shkrim i cituar
VNf
15.2.2013 21:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2899
 
VNf
17.12.2012 19:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1532
 
VNf
2.11.2012 20:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1545
 
VNf
10.10.2012 21:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1428
 
VNf
18.9.2012 21:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1470
Shkrim i cituar
VNf
31.7.2012 21:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2761
Shkrim i cituar
VNf
1.5.2012 21:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/6670
Shkrim i cituar
VNf
24.10.2011 20:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2746
Shkrim i cituar
VNf
10.4.2011 10:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2522
Shkrim i cituar
VNf
31.1.2011 21:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2689
 
Kandhaon
2.1.2011 17:22
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2669
Shkrim i cituar
VNf
30.8.2010 22:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2418
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2009 19:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2541
Shkrim i cituar
VNf
4.8.2009 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1903
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 05:04.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.