Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR)
Zhvillimi kombėtar.
Organizmi » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Politikat e popullsisė nė vend.
1121/30
Ēėshtje kulturore nė rend tė ditės.
38/8
nga VNf
25.7.2015 23:06 Shko tek shkrimi i fundit
Zhvillimi i arsimit dhe i shkencės nė vend.
349/55
Zhvillimet ushtarake dhe ēėshtje tė mbrojtjes.
339/27
Shtrirja territoriale, ndarjet administrative dhe ēėshtje mjedisore nė rend tė ditės.
968/105
Zhvillimi i infrastrukturės nė vend - industri, energji, teknologji.
1186/86
Zhvillimi ekonomik nė vend - prodhim, shfrytėzim, tregtim.
730/17
Ēėshtje administrative dhe zgjerimi nė hapėsirė.
3036/181

Hap ēėshtje tė re
Organizmi » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
mesdimr
9.1.2017 00:34
nga tivari Shko tek shkrimi i fundit
2/7569
Punim
fronti polar
8.9.2012 12:11
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
2/4765
 
Shkrim i cituar
VNf
19.11.2012 20:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
29/19681
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 1 prej 1 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 21:35.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.