Kthehu   Kreu > Ulknir
Black, Death, Pagan.
Hap ēėshtje tė re
Metal » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Black Metal
Vigan
19.12.2006 18:27
nga Vigan Shko tek shkrimi i fundit
1/1581
Black Metal
Cjapi
2.12.2006 17:59
nga Cjapi Shko tek shkrimi i fundit
0/1617
Death Metal
mesdimr
18.9.2006 23:02
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/811
Black Metal
mesdimr
27.8.2006 19:45
nga Behemoth Shko tek shkrimi i fundit
3/1189
Black Metal
mesdimr
16.8.2006 21:06
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1612
Death Metal
mesdimr
16.8.2006 17:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1412
Death Metal
mesdimr
16.8.2006 16:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1493
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 101 nė 107 prej 107 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej
Veēoritė e danės Kėrko brenda kėsaj dane
Kėrko brenda kėsaj dane :

Kėrkim i hollėsishėm

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 19:55.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.