Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR) > Organizmi
Zhvillimet ushtarake dhe ēėshtje tė mbrojtjes.
Hap ēėshtje tė re
Ushtri » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
23.2.2013 21:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
52/15014
Shkrim i cituar
VNf
11.1.2012 20:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/5119
Shkrim i cituar
VNf
13.9.2011 22:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/4025
Shkrim i cituar
VNf
10.4.2010 15:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2815
Shkrim i cituar
VNf
8.4.2009 19:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2803
Shkrim i cituar
VNf
19.12.2008 16:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2009
 
Shkrim i cituar
VNf
8.11.2013 20:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/6010
Shkrim i cituar
VNf
3.10.2013 21:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
89/21166
Pyetje
UltraNacionalist
25.9.2013 09:35
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
16/11742
Shkrim i cituar
VNf
18.9.2013 19:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/5147
Shkrim i cituar
VNf
10.8.2013 21:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/3628
Shkrim i cituar
VNf
26.7.2013 21:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/2611
Shkrim i cituar
VNf
3.7.2013 21:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
15/5907
Shkrim i cituar
VNf
15.9.2012 21:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/3117
Shkrim i cituar
VNf
4.8.2012 21:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/5665
 
VNf
13.6.2012 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1745
Shkrim i cituar
VNf
20.4.2012 21:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2702
Shkrim i cituar
VNf
18.2.2012 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/4615
Shkrim i cituar
VNf
13.1.2012 23:16
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
7/3958
Shkrim i cituar
VNf
10.1.2012 21:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/3007
Pyetje
Observer9
6.1.2012 21:15
nga admiral Shko tek shkrimi i fundit
2/3017
 
VNf
28.10.2011 22:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/2788
Shkrim i cituar
VNf
17.2.2009 21:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2079
Shkrim i cituar
VNf
4.2.2009 22:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2182
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2008 19:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2937
Vė re!
VNf
11.12.2008 17:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36/9663
Shkrim i cituar
VNf
27.9.2008 01:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2602
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 21 prej 21 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 03:03.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.