Kthehu   Kreu > Ateistėt > Parime tė antiteizmit
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 20.10.2008, 19:17   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Vė re! Mbaje Shqipėrinė pastėr!


Emri: mshp.jpg
Shikimet: 722
Madhėsia: 26,7 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 1.A4 / 2.A4 / 6.A4 - mshp-a4.zip

E fundit ėshtė gjashtėshe nė pėrmasė praktike pėr t'i pas me vete nėpėr xhepa. Duhet vetėm tė priten. Shpėrndarja kryesisht nė shkolla, fakultete, vende ku mblidhet shoqnia.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 22.10.2008, 21:51   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje Kosovėn pastėr!


Emri: mkp.jpg
Shikimet: 415
Madhėsia: 25,3 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 1.A4 / 2.A4 / 6.A4 - mkp-a4.zip
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 23.10.2008, 23:11   3
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje universitetin pastėr!


Variacion pėr fakultete:

Emri: mup.gif
Shikimet: 598
Madhėsia: 9,3 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atu-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 24.10.2008, 22:02   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje Dardaninė pastėr!


Emri: mdp.gif
Shikimet: 431
Madhėsia: 9,4 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atd-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.10.2008, 15:50   5
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje shkollėn pastėr!


Variacion pėr shkolla:

Emri: mshp.gif
Shikimet: 675
Madhėsia: 9,3 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atsh-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.10.2008, 15:52   6
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje vendin pastėr!


Emri: mvp.gif
Shikimet: 553
Madhėsia: 9,1 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atv-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.10.2008, 15:55   7
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje qytetin pastėr!


Emri: mqp.gif
Shikimet: 459
Madhėsia: 9,1 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atq-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 25.10.2008, 16:03   8
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

[FSH] Mbaje shtėpinė pastėr!


Emri: mshtp.gif
Shikimet: 1342
Madhėsia: 9,2 KB

Shtypja dhe shpėrndarja:


Pdf, 6.A4 - atsht-6-a4.pdf
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:53.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.