Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR)
Lėndė qė prodhon organizmi pėr tė luftuar sėmundjet.
Kundėrtrupat » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Shtypje, shpėrndarje, zbatim i lirė.
80/11
nga iEgėr
31.7.2014 20:13 Shko tek shkrimi i fundit

Hap ēėshtje tė re
Kundėrtrupat » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje Shikime
Vė re!
mesdimr
24.9.2013 15:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11 8111
Shkrim i cituar
mesdimr
13.11.2011 19:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5 6995
Punim
mesdimr
21.8.2011 05:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16 7831
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2010 15:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6 2646
Shkrim i cituar
VNf
23.1.2010 16:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1419
Shkrim i cituar
mesdimr
11.8.2009 16:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 1395
Punim
Kandhaon
13.2.2008 10:42
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1 1867
Punim
allianz
18.12.2007 14:42
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
2 2065
Pyetje
mesdimr
24.10.2007 21:26
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5 2169
 
Shkrim i cituar
VNf
16.4.2015 21:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7 4173
 
VNf
12.10.2013 20:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
41 6018
Vė re!
reparti kimik
12.9.2013 20:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
29 5695
Shkrim i cituar
crukthi
15.8.2013 22:29
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
31 12829
Shkrim i cituar
VNf
10.3.2013 10:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1744
Punim
Kandhaon
23.12.2012 19:53
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
2 2457
Punim
infoterror
20.12.2012 00:56
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
3 3266
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2012 20:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1130
 
Hyllin
13.10.2012 00:50
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
1 2885
Shkrim i cituar
VNf
29.9.2012 19:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2 3903
Shkrim i cituar
mesdimr
4.6.2012 19:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8 3105
 
Kandhaon
5.5.2012 20:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
18 6365
 
nisi
28.3.2012 15:15
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
1 1003
Shkrim i cituar
mesdimr
9.12.2011 16:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3 5279
 
allianz
29.11.2011 09:07
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
0 247
Shkrim i cituar
mesdimr
20.11.2011 11:10
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5 2988
 
mesdimr
27.8.2011 06:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7 2404
Shkrim i cituar
VNf
12.8.2011 17:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 2246
Vė re!
mesdimr
13.4.2011 18:11
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1 10524
Shkrim i cituar
VNf
9.4.2011 16:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1857
 
Paion
9.4.2011 11:54
nga Paion Shko tek shkrimi i fundit
0 1797
Shkrim i cituar
VNf
8.4.2011 22:13
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
2 3610
Shkrim i cituar
VNf
28.3.2011 18:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7 3727
 
Kandhaon
28.3.2011 16:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1 1922
Shkrim i cituar
VNf
25.3.2011 00:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1554
Vė re!
VNf
27.2.2011 18:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11 7363
Shkrim i cituar
VNf
22.2.2011 22:43
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1 2124
Shkrim i cituar
VNf
30.1.2011 15:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1 1754
Shkrim i cituar
VNf
21.1.2011 14:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12 2967
Shkrim i cituar
VNf
7.11.2010 15:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1459
Shkrim i cituar
VNf
18.9.2010 05:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1617
Shkrim i cituar
VNf
11.8.2010 20:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1871
 
Hyllin
18.7.2010 19:43
nga Hyllin Shko tek shkrimi i fundit
6 1900
 
Hyllin
29.6.2010 19:09
nga Hyllin Shko tek shkrimi i fundit
12 2374
 
infoterror
28.6.2010 11:54
nga Hyllin Shko tek shkrimi i fundit
3 8675
Pyetje
mesdimr
15.6.2010 19:20
nga Hyllin Shko tek shkrimi i fundit
2 1650
Shkrim i cituar
VNf
15.4.2010 14:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 999
 
Kandhaon
4.4.2010 20:00
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1 2050
Shkrim i cituar
VNf
15.2.2010 11:03
nga Stop Injorancės Shko tek shkrimi i fundit
1 1792
Vė re!
VNf
12.2.2010 00:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2 2378
 
Dodika
30.1.2010 20:03
nga opeklina Shko tek shkrimi i fundit
1 1499
Pyetje
dunkel
28.1.2010 12:45
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3 3777
 
Kandhaon
13.12.2009 19:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5 1685
Punim
mesdimr
2.11.2009 17:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4 1296
 
Kandhaon
3.9.2009 20:27
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7 5132
Pyetje
alk
2.9.2009 12:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3 3358
Shkrim i cituar
mesdimr
10.8.2009 06:05
nga sigurimi Shko tek shkrimi i fundit
2 2677
Shkrim i cituar
mesdimr
4.8.2009 00:55
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 1671
Shkrim i cituar
mesdimr
3.8.2009 23:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3 2605
Shkrim i cituar
VNf
15.5.2009 15:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2 1676
Shkrim i cituar
VNf
3.5.2009 18:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1205
 
VNf
30.4.2009 01:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1163
Shkrim i cituar
VNf
26.4.2009 20:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1735
Shkrim i cituar
VNf
2.2.2009 19:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1319
Shkrim i cituar
mesdimr
19.1.2009 20:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 1528
 
allianz
16.1.2009 08:37
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1 2115
Shkrim i cituar
VNf
29.12.2008 07:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1829
Shkrim i cituar
VNf
28.12.2008 12:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 3364
Shkrim i cituar
VNf
5.12.2008 21:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0 1355
Punim
Kandhaon
26.11.2008 11:05
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2 2631
Pyetje
allianz
19.8.2008 11:42
nga Atlasht Shko tek shkrimi i fundit
11 2029
Punim
Kandhaon
15.5.2008 22:15
nga Dardan Shko tek shkrimi i fundit
5 1666
 
allianz
19.1.2008 12:27
nga dhemetra Shko tek shkrimi i fundit
1 2504
Punim
dhemetra
26.12.2007 14:51
nga dhemetra Shko tek shkrimi i fundit
0 2426
Shkrim i cituar
allianz
15.12.2007 16:15
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
0 1707
Punim
mesdimr
25.4.2007 16:24
nga darwin Shko tek shkrimi i fundit
1 1723
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 66 prej 66 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 14:06.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2017
Dijeni · Kontakt · Prektora · Pyetje · Kreu
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.