Kthehu   Kreu > D1 > Punishte
Hap ēėshtje tė re
Dokumente » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
17.11.2008 22:27
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 3890
Shkrim i cituar
mesdimr
13.8.2008 23:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1 1940
Shkrim i cituar
mesdimr
9.6.2008 23:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 5273
Shkrim i cituar
mesdimr
1.6.2008 22:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 150
Shkrim i cituar
mesdimr
27.3.2008 00:09
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
11 1605
Shkrim i cituar
mesdimr
23.2.2008 23:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
8 2440
Shkrim i cituar
mesdimr
13.2.2008 23:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0 1786
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 7 prej 7 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Ka shkrime tė reja Ka shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Nuk ka shkrime tė reja Nuk ka shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 07:49.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2016
Dijeni · Kontakt · Prektora · Pyetje · Kreu
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.