Kthehu   Kreu
Degė / faqja hyrėse: ulknir.org
Ulknir » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Planifikim ēėshtjesh tė sipėrmarrjes, drejtime. Punė paraprake, vegla, ndihmė e sqarime tė tjera tė nevojshme.
20/8
Trupat malore
 
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Koncerte, qarkullime tė reja.
21/6
Grupet dhe projektet
4/4
nga DBV
28.5.2016 16:44 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Black, Death, Pagan.
567/109
nga mesdimr
12.4.2016 14:56 Shko tek shkrimi i fundit
Heavy, stoner, industrial, ambient, noise, klasike, simfonike, neofolk etj. dhe diskutim i lirė.
389/66
nga mesdimr
5.5.2015 14:51 Shko tek shkrimi i fundit

Me shkrime tė reja   Me shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja   Pa shkrime tė reja
Danė e mbyllur   Dana ėshtė e mbyllur
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:06.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.