Kthehu   Kreu > Ulknir
Heavy, stoner, industrial, ambient, noise, klasike, simfonike, neofolk etj. dhe diskutim i lirė.
Agregat » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Projekte dhe zhvillime tė tjera tė skenės shqiptare tė metalit
45/11
nga mesdimr
5.5.2015 14:51 Shko tek shkrimi i fundit

Hap ēėshtje tė re
Agregat » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
mesdimr
29.7.2011 22:16
nga LORD OV HELL Shko tek shkrimi i fundit
131/33298
Punim
mesdimr
19.1.2009 19:34
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/2776
 
Artikull
mesdimr
24.10.2014 21:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1224
Artikull
mesdimr
21.11.2013 17:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1028
Artikull
mesdimr
11.11.2013 22:12
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/1977
Punim
mesdimr
23.9.2013 05:03
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
1/1851
Pyetje
kalimtar/e
5.6.2012 19:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/5867
Artikull
mesdimr
28.5.2011 14:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
19/5193
Artikull
Behemoth
20.1.2010 02:16
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/3335
Doom/Death Metal
Zymtterr
16.11.2009 19:28
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
2/2126
 
Zymtterr
3.11.2009 15:49
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
0/1427
Artikull
mesdimr
5.10.2009 23:08
nga Geg Shko tek shkrimi i fundit
2/3047
 
Geg
25.8.2009 20:49
nga Geg Shko tek shkrimi i fundit
17/3524
 
Zymtterr
11.4.2009 23:32
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
0/1753
 
Zymtterr
18.1.2009 23:34
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
2/2015
Lėndė burimore
dimėror
15.1.2009 02:00
nga Zymtterr Shko tek shkrimi i fundit
3/2347
Punim
mesdimr
2.1.2009 20:20
nga Artan Vozga Shko tek shkrimi i fundit
8/4213
 
mesdimr
31.7.2008 11:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7/2950
Artikull
mesdimr
12.6.2008 12:59
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2198
Artikull
mesdimr
4.6.2008 12:27
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
3/2402
 
mesdimr
1.6.2008 11:28
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2090
Punim
dimėror
21.4.2008 02:18
nga dimėror Shko tek shkrimi i fundit
5/2379
 
mesdimr
20.4.2008 19:28
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/2298
 
mesdimr
19.4.2008 06:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2049
Heavy Metal
mesdimr
12.4.2008 18:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2034
 
mesdimr
17.3.2008 09:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2026
Artikull
mesdimr
12.12.2007 09:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2049
 
kalimtar/e
27.11.2007 04:17
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/4781
Pagan Metal
mesdimr
25.10.2007 06:17
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/2394
Punim
Art
6.10.2007 11:35
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
8/7939
Artikull
mesdimr
28.7.2007 00:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2002
Artikull
mesdimr
3.7.2007 22:23
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1865
 
Cjapi
21.6.2007 08:11
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2544
Punim
mesdimr
25.4.2007 16:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2186
Punim
mesdimr
24.4.2007 21:22
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3651
 
mesdimr
24.3.2007 03:27
nga Geg Shko tek shkrimi i fundit
1/1978
Artikull
mesdimr
21.3.2007 18:48
nga crukthi Shko tek shkrimi i fundit
4/2023
Artikull
mesdimr
21.3.2007 18:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1519
Shkrim i cituar
mesdimr
7.3.2007 19:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1734
Pyetje
mesdimr
3.3.2007 14:47
nga darwin Shko tek shkrimi i fundit
3/2484
Artikull
mesdimr
20.2.2007 08:46
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
2/1808
Artikull
Helm
20.2.2007 00:11
nga Helm Shko tek shkrimi i fundit
0/1586
Artikull
mesdimr
19.2.2007 18:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1907
Artikull
Geg
18.2.2007 14:28
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/1992
Artikull
mesdimr
15.2.2007 10:47
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1581
Artikull
mesdimr
14.2.2007 19:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1761
 
mesdimr
9.2.2007 16:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2015
Artikull
mesdimr
27.1.2007 21:16
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1758
Shkrim i cituar
mesdimr
5.1.2007 11:14
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1805
 
mesdimr
18.12.2006 23:41
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
6/2492
 
Cjapi
9.12.2006 16:16
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
9/5740
 
mesdimr
3.12.2006 19:20
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
13/3127
 
mesdimr
1.11.2006 15:35
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2125
 
mesdimr
6.9.2006 05:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/3183
 
mesdimr
16.2.2005 20:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/1669
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 53 prej 53 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:47.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.