Kthehu   Kreu > Ulknir > Agregat
Projekte dhe zhvillime tė tjera tė skenės shqiptare tė metalit
Hap ēėshtje tė re
Promo » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
5.5.2015 14:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
6/4683
 
 
mesdimr
1.6.2014 22:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1154
Black Metal
reparti kimik
23.1.2012 00:59
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
0/1124
Punim
kalimtar/e
27.9.2010 11:28
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/1763
Punim
mesdimr
27.9.2010 11:21
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/3198
Death Metal
mesdimr
25.12.2009 22:05
nga Ulkonja Shko tek shkrimi i fundit
7/4755
Thrash Metal
Atlasht
8.4.2009 14:06
nga Epirot Shko tek shkrimi i fundit
1/2141
Heavy Metal
mesdimr
13.9.2008 17:03
nga Vurkollak Shko tek shkrimi i fundit
5/2622
Black Metal
Vrana
8.6.2008 21:44
nga vacuum Shko tek shkrimi i fundit
2/2442
Heavy Metal
Cjapi
4.6.2008 00:57
nga Vurkollak Shko tek shkrimi i fundit
4/3257
Heavy Metal
Cjapi
13.4.2008 20:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
4/2789
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 10 prej 10 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:43.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.