Kthehu   Kreu > Ateistėt
Ēėshtje tė pėrgjithshme rreth shkencės dhe zhvillimeve shkencore.
Hap ēėshtje tė re
Shkencė dhe teknologji » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
mesdimr
21.5.2016 10:35
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
13/3636
 
mesdimr
25.4.2016 12:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1124
 
mesdimr
18.4.2016 12:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1264
 
mesdimr
9.4.2016 11:14
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1005
 
mesdimr
28.5.2015 14:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
6/1456
 
sigint
5.12.2013 02:32
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
0/1144
 
evola
18.1.2013 18:10
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/1025
 
Cjapi Zi
7.9.2012 18:02
nga Cjapi Zi Shko tek shkrimi i fundit
0/1010
 
mesdimr
12.8.2012 19:40
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
25/3856
Vė re!
Kandhaon
16.5.2011 15:15
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1226
 
mesdimr
5.12.2010 16:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1146
 
mesdimr
29.8.2010 10:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/884
Punim
sigint
12.6.2010 22:04
nga kata Shko tek shkrimi i fundit
7/1846
 
mesdimr
7.12.2009 22:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/780
 
mesdimr
7.10.2009 14:28
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/931
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:43.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.