Kthehu   Kreu > Ateistėt
Ēėshtje tė pėrgjithshme rreth shkencės dhe zhvillimeve shkencore.
Hap ēėshtje tė re
Shkencė dhe teknologji » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Pėrgjigje Anasill renditjen/Shikime
 
mesdimr
12.8.2012 20:40
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
25/3421
 
mesdimr
21.5.2016 11:35
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
13/3015
Punim
sigint
12.6.2010 23:04
nga kata Shko tek shkrimi i fundit
7/1592
 
mesdimr
28.5.2015 15:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
6/1292
Vė re!
Kandhaon
16.5.2011 16:15
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1090
 
mesdimr
5.12.2010 17:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1016
 
evola
18.1.2013 19:10
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/904
 
mesdimr
18.4.2016 13:24
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1096
 
mesdimr
9.4.2016 12:14
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/883
 
mesdimr
25.4.2016 13:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1004
 
sigint
5.12.2013 03:32
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
0/1018
 
mesdimr
7.12.2009 23:00
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/684
 
mesdimr
29.8.2010 11:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/781
 
Cjapi Zi
7.9.2012 19:02
nga Cjapi Zi Shko tek shkrimi i fundit
0/871
 
mesdimr
7.10.2009 15:28
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/813
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 15 prej 15 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 23:04.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.