Kthehu   Kreu > Ateistėt
Mbikėqyrje e feve tė huaja nė territorin kombėtar.
Hap ēėshtje tė re
Vrojtim » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Vė re!
fronti polar
12.2.2016 23:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/2950
 
sigint
24.4.2015 05:30
nga Ilir gjithmone Shko tek shkrimi i fundit
16/1493
Vė re!
mesdimr
2.4.2015 23:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/4581
 
mesdimr
9.3.2014 22:52
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
17/1360
 
kalimtar/e
3.7.2013 17:11
nga baroki_dhe_rokoki Shko tek shkrimi i fundit
3/479
 
mesdimr
20.3.2013 23:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
26/1280
 
Kandhaon
18.11.2012 20:10
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
9/7316
 
sigint
8.10.2012 23:12
nga Anonim Shko tek shkrimi i fundit
39/2746
 
mesdimr
25.4.2012 23:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/698
Vė re!
VNf
16.2.2012 01:43
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
6/751
Vė re!
mesdimr
22.1.2012 16:21
nga os Shko tek shkrimi i fundit
9/930
 
VNf
14.12.2011 23:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/1328
 
mesdimr
26.8.2011 09:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3173
 
VNf
25.8.2011 10:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/686
Vė re!
VNf
6.8.2011 23:32
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
25/2414
Shkrim i cituar
mesdimr
28.6.2011 00:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/3389
 
sigint
14.3.2011 04:54
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
15/1961
 
Kandhaon
9.2.2011 01:46
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2483
Vė re!
VNf
13.2.2010 13:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1212
Vė re!
mesdimr
9.6.2009 15:38
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/2967
Punim
dhemetra
7.7.2007 17:31
nga dhemetra Shko tek shkrimi i fundit
1/2046
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 21 prej 21 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 09:47.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.