Kthehu   Kreu > Ateistėt
Koncepte dhe ēėshtje teorike rreth ateizmit.
Hap ēėshtje tė re
Koncepte » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
fronti polar
17.9.2012 13:50
nga Neutronstar Shko tek shkrimi i fundit
14/3887
 
sigint
11.8.2012 06:06
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/1336
 
sigint
8.10.2011 19:05
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
2/1074
 
fronti polar
15.8.2010 12:04
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
3/998
 
mesdimr
7.4.2010 22:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/907
 
mesdimr
18.2.2010 15:01
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/950
 
mesdimr
26.10.2009 01:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/1226
 
fronti polar
3.10.2009 21:10
nga evola Shko tek shkrimi i fundit
2/937
 
sigint
29.9.2009 20:17
nga DarkGoroTh Shko tek shkrimi i fundit
1/795
 
kalimtar/e
20.8.2009 16:59
nga Aleksandėr Shko tek shkrimi i fundit
2/1189
 
Kandhaon
17.8.2009 16:57
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
8/1508
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 11 prej 11 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:51.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.