Kthehu   Kreu > Ateistėt
Feja dhe fetarėt.
Hap ēėshtje tė re
Absurditete fetare » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
mesdimr
5.4.2013 17:25
nga Stiven Shko tek shkrimi i fundit
7/1235
 
fronti polar
27.11.2010 14:41
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1269
 
mesdimr
9.8.2010 16:14
nga EuroStar1 Shko tek shkrimi i fundit
18/2285
 
 
mesdimr
26.11.2015 12:14
nga orrasha Shko tek shkrimi i fundit
4/3666
 
sigint
26.2.2015 20:05
nga Robertr Shko tek shkrimi i fundit
15/1951
 
vampiro
13.12.2014 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/941
 
mesdimr
17.7.2013 06:41
nga Jemi Zoter Shko tek shkrimi i fundit
18/1269
 
sigint
6.1.2013 19:01
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1339
 
kalimtar/e
30.8.2012 21:59
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1361
 
postieri
28.7.2011 15:48
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
3/919
 
sigint
30.4.2011 19:44
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
2/1298
 
mesdimr
23.4.2011 00:43
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
3/1121
 
art
18.11.2010 15:55
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
16/2495
 
mesdimr
15.9.2010 19:55
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
7/1615
 
sigint
11.9.2010 21:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/870
 
sigint
9.3.2010 21:29
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
0/871
 
mesdimr
5.3.2010 16:14
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/1054
 
sigint
14.2.2010 15:00
nga DarkGoroTh Shko tek shkrimi i fundit
4/1126
 
sigint
10.2.2010 22:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/1368
 
evola
30.1.2010 13:46
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1524
 
Kandhaon
17.1.2010 10:36
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/788
 
sigint
19.11.2009 21:52
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1439
 
sigint
2.11.2009 23:10
nga turbobubi Shko tek shkrimi i fundit
2/1117
 
fronti polar
6.10.2009 21:09
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
7/1453
 
Kandhaon
19.6.2009 21:31
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/867
 
fronti polar
7.5.2009 00:13
nga Aleksandėr Shko tek shkrimi i fundit
4/1503
 
kalimtar/e
22.7.2008 22:36
nga art Shko tek shkrimi i fundit
2/1189
 
fronti polar
1.5.2008 19:33
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/1070
 
art
19.4.2008 19:59
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/944
 
kalimtar/e
15.12.2007 21:24
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/1044
 
Kandhaon
12.10.2007 16:23
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
1/951
 
mesdimr
6.10.2007 15:33
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
3/965
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 29 prej 29 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:51.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.