Kthehu   Kreu > Ateistėt
Feja dhe fetarėt.
Hap ēėshtje tė re
Absurditete fetare » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Anasill renditjen Shkrimi i fundit Pėrgjigje /Shikime
 
fronti polar
27.11.2010 15:41
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1132
 
mesdimr
9.8.2010 17:14
nga EuroStar1 Shko tek shkrimi i fundit
18/2025
 
mesdimr
5.4.2013 18:25
nga Stiven Shko tek shkrimi i fundit
7/1094
 
 
art
18.11.2010 16:55
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
16/2216
 
art
19.4.2008 20:59
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/829
 
evola
30.1.2010 14:46
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1334
 
fronti polar
1.5.2008 20:33
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/967
 
fronti polar
6.10.2009 22:09
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
7/1273
 
fronti polar
7.5.2009 01:13
nga Aleksandėr Shko tek shkrimi i fundit
4/1317
 
kalimtar/e
22.7.2008 23:36
nga art Shko tek shkrimi i fundit
2/1049
 
kalimtar/e
15.12.2007 22:24
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/914
 
kalimtar/e
30.8.2012 22:59
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1210
 
Kandhaon
19.6.2009 22:31
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/760
 
Kandhaon
12.10.2007 17:23
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
1/848
 
Kandhaon
17.1.2010 11:36
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/678
 
mesdimr
26.11.2015 13:14
nga orrasha Shko tek shkrimi i fundit
4/2972
 
mesdimr
5.3.2010 17:14
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/940
 
mesdimr
17.7.2013 07:41
nga Jemi Zoter Shko tek shkrimi i fundit
18/1057
 
mesdimr
15.9.2010 20:55
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
7/1430
 
mesdimr
23.4.2011 01:43
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
3/971
 
mesdimr
6.10.2007 16:33
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
3/859
 
postieri
28.7.2011 16:48
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
3/804
 
sigint
3.11.2009 00:10
nga turbobubi Shko tek shkrimi i fundit
2/985
 
sigint
6.1.2013 20:01
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1192
 
sigint
19.11.2009 22:52
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1280
 
sigint
10.2.2010 23:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/1199
 
sigint
14.2.2010 16:00
nga DarkGoroTh Shko tek shkrimi i fundit
4/1031
 
sigint
30.4.2011 20:44
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
2/1152
 
sigint
26.2.2015 21:05
nga Robertr Shko tek shkrimi i fundit
15/1730
 
sigint
11.9.2010 22:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/771
 
sigint
9.3.2010 22:29
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
0/758
 
vampiro
13.12.2014 23:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/829
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 29 prej 29 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 23:10.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.