Kthehu   Kreu > Ateistėt
Feja dhe fetarėt.
Hap ēėshtje tė re
Absurditete fetare » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Anasill renditjen Shkrimi i fundit Pėrgjigje /Shikime
 
mesdimr
9.8.2010 16:14
nga EuroStar1 Shko tek shkrimi i fundit
18/2187
 
mesdimr
5.4.2013 17:25
nga Stiven Shko tek shkrimi i fundit
7/1184
 
fronti polar
27.11.2010 14:41
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1210
 
 
vampiro
13.12.2014 22:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/881
 
sigint
11.9.2010 21:13
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/831
 
sigint
19.11.2009 21:52
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1367
 
sigint
14.2.2010 15:00
nga DarkGoroTh Shko tek shkrimi i fundit
4/1089
 
sigint
9.3.2010 21:29
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
0/822
 
sigint
10.2.2010 22:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/1303
 
sigint
6.1.2013 19:01
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
5/1284
 
sigint
26.2.2015 20:05
nga Robertr Shko tek shkrimi i fundit
15/1872
 
sigint
30.4.2011 19:44
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
2/1243
 
sigint
2.11.2009 23:10
nga turbobubi Shko tek shkrimi i fundit
2/1062
 
postieri
28.7.2011 15:48
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
3/875
 
mesdimr
26.11.2015 12:14
nga orrasha Shko tek shkrimi i fundit
4/3250
 
mesdimr
17.7.2013 06:41
nga Jemi Zoter Shko tek shkrimi i fundit
18/1173
 
mesdimr
5.3.2010 16:14
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/996
 
mesdimr
6.10.2007 15:33
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
3/929
 
mesdimr
15.9.2010 19:55
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
7/1549
 
mesdimr
23.4.2011 00:43
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
3/1051
 
Kandhaon
17.1.2010 10:36
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/737
 
Kandhaon
12.10.2007 16:23
nga I Zgjedhuri Shko tek shkrimi i fundit
1/905
 
Kandhaon
19.6.2009 21:31
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/823
 
kalimtar/e
22.7.2008 22:36
nga art Shko tek shkrimi i fundit
2/1121
 
kalimtar/e
15.12.2007 21:24
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
1/993
 
kalimtar/e
30.8.2012 21:59
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1304
 
fronti polar
6.10.2009 21:09
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
7/1380
 
fronti polar
7.5.2009 00:13
nga Aleksandėr Shko tek shkrimi i fundit
4/1434
 
fronti polar
1.5.2008 19:33
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/1025
 
evola
30.1.2010 13:46
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
7/1445
 
art
18.11.2010 15:55
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
16/2373
 
art
19.4.2008 19:59
nga art Shko tek shkrimi i fundit
1/889
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 29 prej 29 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 16:55.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.