Kthehu   Kreu
Degė / faqja hyrėse: ateistėt.com
Ateistėt » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Planifikim ēėshtjesh tė sipėrmarrjes, drejtime. Punė paraprake, vegla, ndihmė e sqarime tė tjera tė nevojshme.
518/81
Trupat malore
Ateizmi
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Koncepte dhe ēėshtje teorike rreth ateizmit.
50/11
Ēėshtje tė ateizmit dhe ateistėve nė shoqėri.
42/6
nga Fisnik
21.12.2015 23:22 Shko tek shkrimi i fundit
Feja dhe fetarėt.
189/32
nga orrasha
26.11.2015 12:14 Shko tek shkrimi i fundit
Antiteizmi
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Parime tė antiteizmit shqiptar.
35/4
Mbikėqyrje e feve tė huaja nė territorin kombėtar.
239/20
 
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Shikim i ngjarjeve dhe i dukurive me syrin e skepticizmit.
217/7
Ēėshtje tė pėrgjithshme rreth shkencės dhe zhvillimeve shkencore.
72/15
Ēėshtje historike nė lidhje me ateizmin, antiteizmin dhe fenė.
21/8
Pyetje nė lidhje me ateizmin, antiteizmin dhe tema tė lira.
189/14

Me shkrime tė reja   Me shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja   Pa shkrime tė reja
Danė e mbyllur   Dana ėshtė e mbyllur
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 07:22.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.