Kthehu   Kreu > Ateistėt
Pyetje nė lidhje me ateizmin, antiteizmin dhe tema tė lira.
Hap ēėshtje tė re
Pyetje-pėrgjigje » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Pyetje
123456
12.2.2019 16:40
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
54/61319
Pyetje
sigint
4.8.2015 19:44
nga N Shko tek shkrimi i fundit
6/1644
Pyetje
antiteisti
24.9.2014 02:57
nga Mali Shko tek shkrimi i fundit
19/1610
 
fronti polar
6.7.2014 15:16
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
8/4167
 
evola
2.12.2013 02:31
nga Navigatori Shko tek shkrimi i fundit
8/1699
Pyetje
Jemi Zota
24.8.2013 00:47
nga sigint Shko tek shkrimi i fundit
5/1403
Pyetje
evola
23.6.2013 05:44
nga Jemi Zota Shko tek shkrimi i fundit
30/3694
Pyetje
gurax
17.11.2012 22:54
nga xhesi Shko tek shkrimi i fundit
10/1538
Pyetje
EuroStar1
9.5.2011 16:10
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
8/1758
Pyetje
ardi
18.1.2011 00:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/858
 
thenje
10.9.2010 14:40
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
6/1375
 
qlirimtare
10.9.2010 13:43
nga gurax Shko tek shkrimi i fundit
4/1484
Pyetje
antiteisti
3.5.2010 07:47
nga Abidos Shko tek shkrimi i fundit
11/1604
Pyetje
antiteisti
21.11.2009 06:36
nga Aleksandėr Shko tek shkrimi i fundit
4/948
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 14 prej 14 tė tillave
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:39.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.